Pink Flaming

W naszym lokalu nie zabraknie pysznego jedzenia, klimatycznej muzyki, pięknych widoków i świetnej atmosfery… A to tylko część z tego, co mamy dla Państwa, do zaoferowania!

Magiczny lokal na Twoje urodziny!

Pink Flaming to Nowy Magiczny Lokal na Saskiej Kępie znajdujący się w Kompleksie Port Wisła na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Pink Flaming to wyjątkowa przestrzeń z pięknym ogrodem nad Wisłą z możliwością wynajmu lokalu na wyłączność. O takiej imprezie inni mogą tylko pomarzyć. Zapraszamy!

Znajdziesz tu nie tylko przestrzeń do imprezowania ale także do relaksowania. Huśtawki, hamaki, leżaki, Palmy, kwiaty rozkwitające w ogrodzie przeniosą Cię w rzeczywistość rodem z bajki. 

W Naszym lokalu możesz zorganizować przyjęcia na różne okazje: Urodziny, Komunie, Chrzciny, Wesela, Imprezy okolicznościowe. Przestrzeń dostępna przez cały rok! Namiot ogrzewany z własnym WC.

Art Deco – elementy wystroju lokalu, malowidła, akcesoria i dekoracje. Nalewak do piwa. PINK FLAMING – możliwość zmiany koloru oświetlenia Oświetlenie LED Pink, nagłośnienie BOSE.

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Wirtualny spacer

Jak wygląda proces rezerwacji?

Wybierz termin

Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca – to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą – my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 511 315 316 lub 513 516 513