Boho House

Do dyspozycji gości są bar z nalewakiem do piwa i lodówką, stoły biesiadne, krzesła, leżaki oraz stoły cateringowe i koktajlowe. Konsola DJ-ska dopełnia możliwości organizacji niezapomnianych imprez.

BOHO HOUSE - Zadaszony lokal na wynajem z ogrodem

Zapraszamy do BOHO HOUSE, egzotycznej przestrzeni w otoczeniu zieleni, idealnej na organizację urodzin, imprez firmowych oraz okolicznościowych. Nasz wyjątkowy lokal oferuje duży parkiet do tańczenia, wyposażony we własne nagłośnienie i oświetlenie, zapewniając niepowtarzalną atmosferę leśnego otoczenia.

Wynajem lokalu na wyłączność zapewnia prywatność i komfort dla Ciebie i Twoich gości. Oferujemy open bar z szerokim wyborem drinków, w tym egzotyczne koktajle. Nasz catering zadowoli każde podniebienie. Profesjonalny barman zadba o najwyższy standard obsługi barmańskiej, a fotograf uwieczni najpiękniejsze chwile Twojej imprezy. O bezpieczeństwo gości przez całą noc zadba nasza ochrona.

Nasz lokal jest idealny na imprezy integracyjne, urodziny, sesje zdjęciowe oraz wieczory panieńskie i kawalerskie. Dodatkowo oferujemy możliwość organizacji fajerwerków i grilla, co sprawia, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane. BOHO HOUSE to miejsce, gdzie zawsze gra dobra muzyka, możesz pobujać w obłokach i wypić egzotycznego drinka. Czas najmu wynosi 10 godzin z możliwością przedłużenia.

BOHO HOUSE jest wyposażony w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji gości są bar z nalewakiem do piwa i lodówką, stoły biesiadne, krzesła, leżaki oraz stoły cateringowe i koktajlowe. Konsola DJ-ska dopełnia możliwości organizacji niezapomnianych imprez. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i stwórz wspomnienia, które zostaną na długo!

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji

Obejrzyj film z prezentacją!

Jak wygląda proces rezerwacji?

Wybierz termin

Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca – to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą – my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 511 315 316 lub 513 516 513