Port Wisła

Port Wisła mieści się na urokliwej i zielonej Saskiej Kępie w pobliżu Stadionu Narodowego. Budynek wolno stojący, otoczony od Wisły lasem. Brak sąsiadów, umożliwia huczne imprezy do białego rana.

Magiczny lokal na Twoje urodziny!

Powierzchni naszego Portu to 150m2 + dodatkowe 220m2 tarasu! Lokal Port Wisła to idealne miejsce na organizację urodzin, imprez firmowych i okolicznościowych.

Świetna lokalizacja, wolno stojący budynek, brak sąsiadów oraz możliwość imprezowania do samego rana bez obawy na głośno grającą muzykę sprawia, że to idealne miejsce dla Ciebie do zorganizowania imprezy!

Dwa bary, stoły cateringowe i coctailowe, dwie łazienki, kanapy, kominek, pokój socjalny dla solenizanta, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, konsolę DJ-ską, dostęp do Internetu, Wi-Fi oraz możliwość puszczania muzyki z telefonu.

Taras z widokiem na Stadion Narodowy 220m2 a w tym: biała Pergola 30m2, ścianka zdjęciowa, miejsce na grilla. Dodatkowo możliwość wynajęcia m.in. fotografa, barmana, ochrony. obsługi video, DJ’a a nawet kelnera!

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Wirtualny spacer

Obejrzyj film z prezentacją!

Jak wygląda proces rezerwacji?

Wybierz termin

Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca – to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą – my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 513 516 513